Eventy firmowe Wrocław – imprezy firmowe

Impreza firmowa we Wrocławiu – do dyspozycji Gości oddajemy klimatyzowane sale na dwóch poziomach, urządzone w stylu industrialnym. Przytulne wnętrza i street foodowa kuchnia na wysokim poziomie gwarantują udane spotkania towarzyskie i rodzinne. Każda impreza firmowa (Wrocław) organizowana u nas dostarczy niezapomnianych wspomnień. Ponadto, w naszym lokalu znajdziecie najnowocześniejszą instalację piwną z czternastoma kranami, z których leje się piwo z najlepszych polskich i lokalnych browarów rzemieślniczych. Najlepsze miejsce oferujące eventy firmowe we Wrocławiu zaprasza do zapoznania się z poniższą ofertą.

Czytaj dalej…

Czy połączenie miejsca z charakterem w towarzystwie kraftowych piw oraz najlepszego jedzenia jest możliwe? Zdecydowanie! Osiągnięcie magicznego trio to nasz atut. Pragniemy ugościć każdego najlepiej, jak to możliwe – przenosząc się w świat, w którym daleko do zmartwień. SMOKE Pastrami & Street Food to miejsce, które zaraża swoją duszą i pozytywną energią. Ciężki dzień, a może tydzień? Znamy sposób na relaks i receptę na idealny wieczór w gronie współpracowników podczas eventu firmowego we Wrocławiu.

Eventy firmowe we Wrocławiu – imprezy firmowe

Spędzanie czasu poza domem to dla wielu naszych gości, chwile wyjątkowe. Aby należycie uraczyć swoimi specjałami, stworzyliśmy miejsce dla fanów niebanalnej kuchni oraz smakoszy piw. Pragniemy, aby każdy czuł się u nas komfortowo i z radością wracał w nasze progi. Do dyspozycji Gości oddajemy klimatyzowane sale na dwóch poziomach, urządzone w stylu industrialnym. Odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni, pozwala na wizytę wielu gości, przy zachowaniu komfortu – wygodne miejsce to podstawa! Przytulne wnętrza i street foodowa kuchnia na wysokim poziomie gwarantują udane spotkania towarzyskie, rodzinne i firmowe. Z powodzeniem, zajmujemy się organizacją wszelkich niezobowiązujących spotkań w gronie rodziny lub przyjaciół, imprez okolicznościowych i integracji pracowniczych (eventy firmowe). Wrocław to idealne miasto na zorganizowanie takiego spotkania. Zapewniamy, że nasza oferta może być atrakcyjna dla każdego! Oferowane przez nas eventy firmowe we Wrocławiu są gwarancją świetnej zabawy, oraz wyśmienitego jedzenia i picia – przekonaj się sam!

Impreza firmowa – Wrocław

Jako że swoich gości zawsze traktujemy w sposób indywidualny, to samo tyczy się również wyceny. Nie ma obaw o tłok w lokalu oraz wzajemne przeszkadzanie podczas wieczoru – w przypadku eventów firmowych we Wrocławiu, zamykamy przestrzeń na poziomie -1. Drobne przekąski, serwujemy w formie ogólnodostępnego bufetu. Jesteśmy otwarci na propozycje oraz prośby – możemy udostępnić między innymi stół do piłkarzyków. Wydawanie alkoholu oraz zasady, są ustalane z organizatorami, aby wszystko było zorganizowane w sposób przejrzysty i dogodny. Z powodzeniem, realizowaliśmy rozmaite eventy firmowe. Wrocław jest gotów na ugoszczenie w lokalu niemal każdej społeczności! Ponadto, w naszym lokalu znajdziecie najnowocześniejszą instalację piwną z czternastoma kranami, z których leje się piwo z najlepszych polskich i lokalnych browarów rzemieślniczych. Idealna okazja do wypróbowania wyjątkowych pozycji! Kto wie, może w firmie znajdują się nawet smakosze piwni? O tym, przekonamy się na miejscu! Nasza obsługa chętnie doradzi przy wyborze i zadba o dogodny przebieg imprezy firmowej we Wrocławiu.

Pobierz przykładową ofertę

Skontaktuj się z nami

ul.Odrzańska 6, Wrocław 
smoke@smokewroc.pl
+48 570 066 033

Dawid
+48 732 900 072