Multitap z jedzeniem we Wrocławiu

Trend polegający na spędzani czasu z bliskimi poza domem nieustannie rośnie. Wynika to m.in. z chęci wyjścia wprost do ludzi, urozmaicenia, a nawet potrzeby inspiracji. Pragniemy, aby goście, którzy znajdą się w naszym lokalu – miło wspominali wieczór aż do następnej jeszcze bardziej udanej wizyty.

Multitap z jedzeniem, Wrocław

SMOKE – Pastrami & Street Food to miejsce stworzone z pasji, działamy z duszą. Pragniemy zarażać optymistyczną energią i serwować gościom to, co najlepsze! W naszym lokalu, chętnie przyjmiemy każdego gościa, pragnącego chwili wytchnienia. Specjalnością naszego wyszynku, są oczywiście piwa! Piwo najwyższej jakości które leje się wprost z naszych 14 kranów usatysfakcjonuje największych smakoszy trunku, a to dzięki starannej selekcji. Każde piwo pochodzi z zaufanego, sprawdzonego wielokrotnie źródła, niosąc ze sobą historię oraz niepowtarzalny smak. Serwujemy piwo pochodzące z najlepszych, wielokrotnie nagradzanych browarów rzemieślniczych – tak więc ich degustacji uświadczy się wyłącznie w pewnych regionach Polski. Wizyta u nas to świetna okazja do poznania nowych smaków, a nawet odkrycia preferencji. Przy tak szerokiej ofercie piwa, wybór może być trudny, tak więc służymy radą! Piwo jest znane od wieków – pierwszą, udokumentowaną cywilizacją spożywającą ten niezwykły alkohol byli Summerowie. Procentowy napój ulegał wielu przemianom, a dzięki spuściźnie i wielu procesom innowacji, możemy zapraszać gości na degustację jego najlepszych form. Jako że najlepiej smakuje w towarzystwie jedzenia, dbamy również o uraczenie żołądków! W naszym menu, znajdują się rozmaite dania opracowane przez naszego doświadczonego Szefa Kuchni. Wśród nich, możemy rozsmakować fanów burgerów, kanapek, kurczaka, frytek oraz sałatek a od całkiem niedawna – przekąsek. Naszą specjalnością jest uwielbiane i popularne pastrami! Jego wysoka jakość oraz prawidłowe przygotowanie, znajduje uznanie wśród najbardziej wymagających. Jesteśmy otwarci dla każdego – w swojej ofercie, prezentujemy możliwość wymiany mięsa na wędzonego arbuza. Świetna alternatywa dla osób na diecie roślinnej ale i nie tylko. Wyważone pozycje, dopełnią znakomity wieczór z przyjaciółmi. Wszystkie dania, są przyrządzane przez nas – w trosce o najwyższą klasę składników. Idea, która przyświeca naszej działalności, to wyrwanie od codzienności i przeniesienie się w inny świat, z daleka od rutyny.

Multitap we Wrocławiu

Smoke Wroc tworzą ludzie tak jak i sam charakter. Nasza załoga wykonuje swoje obowiązki z zachowaniem pełnego optymizmu oraz sympatią dla gości. Opuszczenie domu to okazja do zabawy oraz relaksu, tak więc dbamy o odpowiedni nastrój, aby każdy mógł czuć się u nas swobodnie i komfortowo. Oferujemy naszym gościom dwie klimatyzowane sale o przyjaznym i industrialnym wystroju. Jest to świetna przestrzeń dla organizacji eventów, dotychczas odpowiadaliśmy za rozmaite imprezy – rodzinne, firmowe, jak i w większym gronie przyjaciół. Gwarantujemy niezapomniane wspomnienia oraz przyjemny wieczór, w miejscu z charakterem. Czekamy na gości w samym sercu Wrocławia – jak świętować, to tylko w dogodnym miejscu!