Pub z piwami kraftowymi we Wrocławiu

Na ten moment, nie brakuje na rynku różnorodnych pubów, w których napijemy się klasycznych piw. Naszym celem, jest ugoszczenie nie tylko dla wypicia trunku, a degustacji najwyższej jakości piw – sprostających wymaganiom największych smakoszy. Posiadamy najnowocześniejszy system obejmujący aż 14 kranów! W każdym z nich znajduje się charakterystyczny i wyjątkowy napój o rozmaitych doznaniach smakowych. Nasz lokal jest otwarty zarówno dla sympatyków, jak i gości, którzy nie mieli wcześniej okazji rozkoszować się browarami z kranu.

Ich dobór jest selektywnie testowany, aby zapewnić to, co najlepsze. Są to m.in. lokalne piwa rzemieślnicze z naszego kraju, które potrafią przenieść w wyjątkowe zakątki Polski. Jak smakuje prawdziwe piwo? O tym przekonać można się w SMOKE Pastrami & Streef Food. Nasz zespół to doświadczone osoby, które są za pan brat z wiedzą dot. kraftowych piw – chętnie udzielą sugestii, wobec każdej pozycji. Zważając na indywidualne preferencje, oferujemy różnorodny przekrój smakowy. Pszeniczne szaleństwo to idealna atmosfera dla spotkań towarzyskich, firmowych integracji, jak i rodzinnych okoliczności godnych świętowania.

Wystarczy skontaktować się z nami, aby ustalić ofertę oraz szczegóły – każda organizacja jest dla nas nowym doświadczeniem. Dbamy o komfort gości, tak więc do użytku oddajemy dwie klimatyzowane sale, w których każdy będzie mógł poczuć się komfortowo. Industrialny, nietuzinkowy wystrój aranżacji, dodaje charakteru. Przykładamy wielką wagę do atmosfery oraz budowania przyjaznego klimatu – uśmiech, to dla nas największa motywacja. Pragniemy, aby goście chętnie wracali do naszego lokalu, zyskując coraz to nowsze doznania, tak więc oferta kranów ulega zmianom. Każda wizyta może być nie tylko wyjątkowa, ale i może towarzyszyć jej unikalne piwo!

Pub z piwami kraftowymi we Wrocławiu

Powstanie SMOKE Pastrami & Food to wynik pasji oraz zainteresowań. Uraczymy gości również odpowiednimi przekąskami oraz wyselekcjonowanymi daniami z naszego menu. Nie pozwolimy, aby ktokolwiek wyszedł głodny! Przygotowujemy m.in. burgery, kurczaka oraz sałatki. Naszą domeną jest pastrami – w formie roślinnej, możliwa wymiana m.in. na wędzonego arbuza. Dla każdego znajdziemy coś wartego grzechu. Nad wszystkim, kontrolę sprawuje uzdolniony szef kuchni. Staramy się zarażać tym naszych gości, którzy z powodzeniem znajdą we wnętrzu wytchnienie od zmartwień. Czas na zabawę? A może relaks? Zapraszamy do serca Wrocławia i naszego Multitapu!

Smoke to teraz Chatka przy Jatkach

kontakt@chatkaprzyjatkach.pl | tel: +48 570 066 033 | www.chatkaprzyjatkach.pl